top of page
  • MBab

Rowerem z uchwytem do smartfona

Dla tych, którym byłoby zbyt nudno w konfrontacji z samą tylko naturą polecamy uchwyty rowerowe dla smartfonów. I nie tylko ;)Dzięki takiemu uchwytowi, jazda rowerem będzie samą przyjemnością. Dzisiejsze czasy pozwalają nam czuć się odrobinę bezpieczniej, bo na wyprawach rowerowych możemy mieć przy sobie telefon komórkowy z siecią.


Mając uchwyt rowerowy możemy bez problemu korzystać z nawigacji, mapy, informacji na temat pokonywanego obszaru, wszystkiego na temat miejsca docelowego, zdjęć, porad, adresów i telefonów kontaktowych, jeśli byłyby potrzebne, pomocy serwisowej, czy po prostu radia, albo muzyki, albo możliwości mobilnego połączenia się z najbliższymi... Ach!


Możliwości jest mnóstwo. Uchwyty rowerowe są różne, ale te, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym z akcesoriami GSM dobreetui.pl zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Każdy z nich można mocno osadzić na ramie kierownicy.


W tych uchwytach, w których mamy wbudowane futerały - są one najczęściej wodoszczelne, chronią telefon przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak brud, kurz czy woda.


Taki uchwyt rowerowy do telefonu obraca się o 360 stopni i jest łatwy w montażu na kierownicy. Niektóre uchwyty mają regulowane chwytki, dzięki czemu są uniwersalne nie tylko dla umocowania większości smartfonów, ale również nawigacji czy innych podobnych urządzeń.


Uchwyty rowerowe są funkcjonalne i bezpieczne. Wykończenia z mocnych materiałów, jak na przykład silikon zapewniają mocny, stabilny chwyt każdego urządzenia, dzięki czemu smartfon nie wyślizgnie się z uchwytu.


Są idealne na treningi i wycieczki rowerowe! Świetnie sprawdzą się jako prezent bądź przydatny gadżet u fanów jednośladów.


I uwaga, niektóre uchwyty można stosować nie tylko na rowerze, ale także na hulajnogach elektrycznych oraz niektórych motorach i skuterach.


Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę uchwytów rowerowych, są doskonałym prezentem!👌😁


https://bit.ly/3kDePsp


10 views0 comments
bottom of page